KAVIAL OÜ asutati 19. mail 1994. aastal.

Oma tegevusaja jooksul on KAVIAL OÜ tõusnud juhtivale kohale Baltikumi tööstusettevõtete kompleksse teeninduse alal ning pälvinud tarbijate seas hea maine. Selleks, et olla analoogsete toodete hankijate hulgas parim, jälgivad KAVIAL OÜ spetsialistid pidevalt turutendentse, osalevad rahvusvahelistel näitustel ja seminaridel, parendavad teenindusmeetodeid, tõstavad professionaalset taset ning vahetavad kogemusi välismaiste partneritega. KAVIAL OÜ töötajad suurendavad pidevalt tootevalikut.

Oleme liikmed

EDUKAS EESTI ETTEVÕTE

Creditinfo Reiting on unikaalne ettevõtetele antav koondhinne, mis põhineb ettevõtte majandus- ja finantsolukorra ning maksekommete analüüsil. See on põhjalik, usaldusväärne ja kiire krediidianalüüsi vahend, mis omistatakse kõigile Eestis aktiivselt tegutsevatele ettevõtetele.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda on Eesti suurim ja mõjukaim ettevõtjaid esindav organisatsioon Eestis, tegutsedes tänaseks juba 91 aastat.

EMEA Power Transmission Distributors Association (EPTDA)

EMEA Power Transmission Distributors Association (EPTDA) today is the largest organisation in Europe, the Middle-East & Africa, of distributors and manufacturers of power transmission and motion control products, setting the highest commercial, environmental, social and ethical standards.

BearingNet

BearingNet is the world’s largest Bearing and Power Transmission inquiry system and information service designed exclusively for Bearing and PT Distributors.

Kauplus

Ühtse kontor-kauplus-laokompleksi loomine võimaldas klienditeeninduse protsessi täiustada, pakkudes laia teenuste valikut soovitud kauba leidmisel.

Mugavama teeninduse huvides on meie juures võimalik kasutada erinevaid makseviise:

– tasumine sularahas;

– tasumine pangakaardiga:

   

– sularahata arveldus (püsiklientidele)

 

Võimalik kauba kohaletoimetamine erinevate postiteenuste abil