Kavial

Schaeffler sõuveok külastab Eestit Schaeffler Lifetime Solutions kampaania raames

Schaeffler sõuveok külastab Eestit Schaeffler Lifetime Solutions kampaania raames

13. ja 14. mail Kohtla-Järvel, A.V.R. Elekter tehase territooriumil ja 16. mail Tallinnas, Kavial peakontori parklas.

Tutvustame Teile Optime masinasõlmede seiresüsteeme, nutikaid automaatmäärijaid, laagrite paigaldus- ja hooldusseadmeid. Ammendav tooteesitlus Schaeffler spetsialistide poolt. Tulge vaatama, kuulama ja küsima!

Kavial

Tutvuge lähemalt siin →

Kavial

Optime seiresüsteem

Põhjalik ja automatiseeritud masinasõlmede seiresüsteem. Asjade interneti põhimõttel disainitud süsteem aitab läheneva rike ajaldi ilmutada. NFC anduritest ja lüüsist koosnev süsteem, võimaldab end ükskõik kuidas skaleerida. Kõik andmed analüüsitakse Schaeffleri poolt arendatud algorütmiga ja kuvatakse spetsiaalses rakenduses.

Loe lähemalt →

Kavial

Optime automaatmäärijad

OPTIME C1 võib rakendada nii OPTIME seiresüsteemi võrgu osana kui ka eraldiseisvana automaatmäärijana. Äppi, pilve või API-liidese kaudu saad õigeaegselt kõiki andmeid ja hoiatusi masinasõlme määrimise kohta. ARCALUB CONCEPT 1 määrdekassettiga ja ARCANOL määretega 100% kokkusobivus.

Vaata videot →

Kavial

Schaeffler paigaldus- ja hooldusseadmed

Induktsioonkuumutid, kesk-sagedus generaatorid, erinevad paigaldus- ja joondamisseadmed. Tänu jõudude ühendamisele selliste hooldusseadmete tootjatega nagu Bega Special Tools, Schaeffler hooldusseadmete tootesari, varem tuntud kui FAG Industrial Services (FIS), tänaseks päevaks on mitu korda laeienenud.

Tutvuge seeriaga →