Ettevõttest

Kavial

Kavial osaühing oli asutatud 19. mail 1994 aastal Tallinnas.

Oma tegevusaja jooksul meie ettevõte tõusis Baltimaade juhtivate masinaelementide hankijate hulka ning pälvis partnerite ja klientide seas head mainet. Selleks, et saada parimaks tarnijaks, jälgivad meie spetsialistid pidevalt turutendentse, osalevad rahvusvahelistel näitustel ja seminaridel, parendavad teenindusmeetodeid, tõstavad professionaalset taset ning vahetavad kogemusi välismaiste partneritega.

Oleme osavõtjad sellistes ühingutes nagu Euroopa Jõülekannete Edasimüüjate Liit EPTDA, WBA Rahvusvaheline võltslaagrite vastane kampaania, ning laagrite edasimüüjate võrk BearingNet. Ettevõte on Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja liige.

Tänu ajamitehnika valdkonna kogenud töötajaskonnale saame pakkuda usaldusväärset hankijat ja kvalifitseeritud spetsialistide meeskonda, kompleksseid tehnilisi ja hooldusteenuseid valmistajatehastelt, infot uute arenduste kohta maailma juhtivatelt tootjatelt.

Meie sortimendis on kuulsamad ja usaldatavad brändid. Kõik müüdavad tooted on sertifitseeritud, mis tagab kõrget kvaliteeti ning välistab odavaid võltsinguid. Ruumikas ladu – üle 50 tuhande toote – võimaldab pakkuda ostjatele hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Meie tarnijad

Schaeffler

CONTITECH

NTN-SNR

Sedis

NEFF

Tsubaki-Kabelschlepp

Koyo

SBC Linear

PFI

McGill

Sealmaster

Browning

Corteco

Conti

Ormant

Kukko

Challenge

Bega Tools

Megadyne

Durbal

Nadella

BeCo

Rollway

Retezy Vamberk

Tai Tsuang Oil Seal

Sinograf

SIT

Oilite

Paal

Devcon

Molyslip

Loctite

Sferax

GMN

Fluro

FLI

DV-B

Dichtomatik

Dichta

Birn

BRL

C.T.S.

Alwayse

ZVL

Zen