Ettevõttest

Kavial

Kavial osaühing oli asutatud 19. mail 1994 aastal Tallinnas.

Oma tegevusaja jooksul meie ettevõte tõusis Baltimaade juhtivate masinaelementide tarnijate hulka ning pälvis partnerite ja klientide seas head mainet. Selleks, et saada parimaks tarnijaks, jälgivad meie spetsialistid pidevalt turutendentse, osalevad rahvusvahelistel näitustel ja seminaridel, parendavad teenindusmeetodeid, tõstavad professionaalset taset ning vahetavad kogemusi välismaiste partneritega.

Oleme osavõtjad sellistes ühingutes nagu Euroopa Jõülekannete Edasimüüjate Liit EPTDA, WBA Rahvusvaheline võltslaagrite vastane kampaania, ning laagrite edasimüüjate võrk BearingNet. Ettevõte on Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja liige.

Kavial

Kavial

Kavial

Kavial

Tänu ajamitehnika valdkonna kogenud töötajaskonnale saame pakkuda usaldusväärset hankijat ja kvalifitseeritud spetsialistide meeskonda, kompleksseid tehnilisi ja hooldusteenuseid valmistajatehastelt, infot uute arenduste kohta maailma juhtivatelt tootjatelt.

Meie sortimendis on kuulsamad ja usaldatavad brändid. Kõik müüdavad tooted on sertifitseeritud, mis tagab kõrget kvaliteeti ning välistab odavaid võltsinguid. Ruumikas ladu – üle 50 tuhande toote – võimaldab pakkuda ostjatele hea hinna ja kvaliteedi suhe.