Ettevõttest

Kavial Osaühing oli asutatud 19 mail 1994.

Oma tegevusaja jooksul meie ettevõtte tõusis juhtivale kohale Baltimaade tööstusettevõtete hankijate hulgas ning pälvinud tarbijate seas head mainet. Selleks, et saada parimaks hankijaks, jälgivad meie spetsialistid pidevalt turutendentse, osalevad rahvusvahelistel näitustel ja seminaridel, parendavad teenindusmeetodeid, tõstavad professionaalset taset ning vahetavad kogemusi välismaiste partneritega.

Ettevõte on Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja liige.

Oleme osavõtjad sellistes ühingutes nagu Euroopa Jõülekannete Edasimüüjate Liit EPTDA, WBA Rahvusvaheline võltslaagrite vastane kampaania, ning laagrite edasimüüjate võrk BearingNet.

PTDA World Bearing Association BearingNet

Tänu ajamitehnika valdkonna kogenud töötajaskonnale saate usaldusväärse hankija ja kvalifitseeritud spetsialistide meeskonna, komplekssed tehnilised ja hooldusteenused valmistajatehastelt, infot uute arenduste kohta maailma juhtivatelt tootjatelt.

Meie sortimendis on kuulsamad ja kvaliteetsemad brändid. Kõik müüdavad tooted on sertifitseeritud, mis tõendab nende kõrget kvaliteeti ning välistab odavad võltsingud.

Ühtse kontor-kauplus-laokompleksi loomine võimaldas klienditeeninduse protsessi täiustada, pakkudes laia teenuste valikut soovitud kauba leidmisel. Ruumikas ladu – üle 50 tuhande toote – võimaldab pakkuda ostjatele hea hinna ja kvaliteedi suhe.