Ettevõttest

Kavial

Kavial osaühing oli asutatud 19. mail 1994 aastal Tallinnas.

Oma tegevusaja jooksul meie ettevõte tõusis Baltimaade juhtivate masinaelementide hankijate hulka ning pälvis partnerite ja klientide seas head mainet. Selleks, et saada parimaks tarnijaks, jälgivad meie spetsialistid pidevalt turutendentse, osalevad rahvusvahelistel näitustel ja seminaridel, parendavad teenindusmeetodeid, tõstavad professionaalset taset ning vahetavad kogemusi välismaiste partneritega.

Oleme osavõtjad sellistes ühingutes nagu Euroopa Jõülekannete Edasimüüjate Liit EPTDA, WBA Rahvusvaheline võltslaagrite vastane kampaania, ning laagrite edasimüüjate võrk BearingNet. Ettevõte on Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja liige.

PTDA

World Bearing Association

BearingNet

Tänu ajamitehnika valdkonna kogenud töötajaskonnale saame pakkuda usaldusväärset hankijat ja kvalifitseeritud spetsialistide meeskonda, kompleksseid tehnilisi ja hooldusteenuseid valmistajatehastelt, infot uute arenduste kohta maailma juhtivatelt tootjatelt.

Meie sortimendis on kuulsamad ja usaldatavad brändid. Kõik müüdavad tooted on sertifitseeritud, mis tagab kõrget kvaliteeti ning välistab odavaid võltsinguid. Ruumikas ladu – üle 50 tuhande toote – võimaldab pakkuda ostjatele hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Schaeffler

Hindame väga suhteid kõigiga meie tarnijatega. Paljudega neist meil on tekkinud väga soojad, võib isegi öelda, sõbralikud suhted. Väike või suur, iga kaubamärk, mida me esindame, iga tarnija, kellega me töötame, on meile oluline.

Aga on olemas üks partner, kes on meie südames erilisel kohal – Schaeffler Technologies AG & Co. KG ehk Schaeffler Group

Schaeffler

Meie partnerlus Baieri kontserniga algas aastal 2006. Aastate jooksul on meie suhted tugevnenud, käive kasvanud ja tänaseks päevaks me oleme saanud üks suurimaid Schaeffleri toodangu maaletoojaks Balti riikides.

Kontsernile kuuluvad kaubamärgid INA ja FAG moodustavad meie tootevaliku selgroo. Lai valik rakendusi, kõrge kvaliteet ning sellega kaasnev tugi nii meie kogenud spetsialistidelt kui ka kvalifitseeritud tehasespetsialistidelt, võimaldavad meil jääda kõige nõutumaks ja usaldusväärsemaks tarnijaks nii kerge- kui ka rasketööstusettevõtetele Eestis ja Balti riikides.

Meie partnerluse üks peamisi põhimõtteid on avameelsus ja kättesaadavus lõpptarbijale. Kõik meie Schaeffleri tooteid kasutavad kliendid on ka Schaeffleri kliendid.

medias

Selleks, et oma põhimõtteid alati järgida – olla kättesaadav ja avatud ka kõige väiksematele ettevõtjatele ja eraklientidele, on Schaeffleri kontsern loonud universaalse tööriista vajalike tööstustoodete valimiseks, samas tehnikasõnastiku, kataloogi ja entsüklopeedia – kolm-ühes – medias

Olles läbinud mitmeid kvalitatiivseid muutusi ning jätkuvalt laienemisel ja uuendamisel, sellest veebikeskkonnast on saanud asendamatu tööriist nii meie klientide kui ka meie jaoks.

medias Plus portaal on saadaval kõikidele soovijatele täiesti tasuta.

INA lineaarliikumise süsteemid

1955 aastal INA poolt arendatud esimesed lineaarjuhikud panid alguse uuele tehnoloogiaüksusele. Sellest ajast Schaeffleri kõrgtehnoloogilised lineaarkelgud ja juhikud on maailmaturu liidrite seas.

Meie tootevaliku märkimisväärne osa on just Schaeffleri lineaartehnoloogiaüksuse toodang.

Meie tarnijad

Schaeffler

CONTITECH

NTN-SNR

Sedis

NEFF

Tsubaki-Kabelschlepp

Koyo

SBC Linear

PFI

McGill

Sealmaster

Browning

Corteco

Conti

Ormant

Kukko

Challenge

Bega Tools

Megadyne

Durbal

Nadella

BeCo

Rollway

Retezy Vamberk

Tai Tsuang Oil Seal

Sinograf

SIT

Oilite

Paal

Devcon

Molyslip

Loctite

Sferax

GMN

Fluro

FLI

DV-B

Dichtomatik

Dichta

Birn

BRL

C.T.S.

Alwayse

ZVL

Zen