KKK

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas valida kaupa?

Mõistetakse et meie kliendid on tehnilist taipu omavad ja juba teavad mida nad otsivad ja ostavad. Siiski, kui sa ei ole kindel mis värk on see või teine kaup, siis esialgselt proovi leida vajalikku infot meie (ja meie partnerite) kataloogides. Me hoolsalt püüdsime koostada võimalikult täiuslik kataloogidekogu igale tootegruppile.

Korduma kippuvad küsimused
Alusta siit
Korduma kippuvad küsimused
Vali tootegrupi
Korduma kippuvad küsimused
Vali veebipoe vahelehe
Korduma kippuvad küsimused
Vali kategooria
Korduma kippuvad küsimused
Abiks ka kataloogidekogu
Korduma kippuvad küsimused
.. ja tabelid ja muu lisainfo

Kuidas kauba eest maksta?

Hetkel meie ainsaks maksemeetodiks on tavaline pangaülekanne. Pärast tellimuse esitamist, saad meie poolt automaatvastust kinnitusega. Seejärel läheb meil natuke aega ettemaksuarve koostamiseks. Saadame arve kõigi vajalike rekvisiitidega esimesel võimalusel. Sinu tööks on vaid arve tasumine. Kindlasti kirjuta ülekande selgituse lahtris ettemaksuarve või veebipoe tellimuse number.

Töötleme tellimusi tööpäeviti kella 8:30 kuni kella 17:00. See tähendab, et kui tegid tellimuse tööpäeva lõpus, nädalavahetusel või riigipüha päeval, ettemaksuarve jõuab sinuni vaid järgmisel (lähimal) tööpäeval.

Kuidas toimub kauba kättesaamine?

Meie peamiseks tarnepartneriks on DPD Eesti AS. Saadame kaupa Leetu, Lätti, Soome, Rootsi ja meie isamaa kõige kaugematesse nurkadesse. Mõned kaubad on meil aga nii spetsiifilised, et saatmine neid DPD kulleriga tuleb sinu jaoks väga kalliks või on üldse võimatu. Näiteks pikad lineaarjuhikud, rasked võllid, kauba suured kogused jm.

Kauba pakendi maksimaalsed suurused pakiautomaaditeenuse kasutamiseks:

  • Kõrgus 37cm
  • Laius 40cm
  • Sügavus 60cm
  • Kaal kuni 20kg

Kauba pakendi maksimaalsed suurused kullerteenuse kasutamiseks:

  • Pakendi pikim külg ei ületa 175cm
  • Ühe karbi kaal kuni 31,5kg
  • Ühe poolaluse kaal kuni 239kg
  • Ühe aluse kaal kuni 700kg

Kauba väljasaatmine toimub tööpäeviti kell 16:30

Saadame sinu meilile kinnituse kohe pärast kauba väljumist meie laost.

Kui kauba pakendi suurused ületavad eeltoodud tähendid, siis kohaletoimetamine toimub kokkuleppel. Sel juhul, vaikimisi saadame ettemaksuarve koos kõige odavama tarnemeetodiga mis on saadaval meie tarnepartnerite seas. Tavaliselt kasutame DSV veoteenust mittegabariitsete kaupade kohaletoimetamiseks.

Sul on õigus pakkuda ka oma veoteenuse osutajat. Sellest teavita meid tellimusvormis olevas lahtris Lisainfo / Märkused tellimuse kohta või vastates tellimuse kinnituse e-mailile.

Kuidas kaupa tagastada?

Sul on alati võimalus kaupa tagastada 14 päeva jooksul pärast kättesaamist. Tingimusetega saad lähemalt tutvuda meie müügitingimustesPunkt 4, Taganemisõigus.