KKK

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas valida kaupa?

Mõistetakse et meie kliendid on tehnilist taipu omavad ja juba teavad mida nad otsivad ja ostavad. Siiski, kui sa ei ole kindel mis värk on see või teine kaup, siis esialgselt proovi leida vajalikku infot meie (ja meie partnerite) kataloogides. Me hoolsalt püüdsime koostada võimalikult täiuslik kataloogidekogu igale tootegruppile. Kui sa ikka ei ole kindel, mis kaup on sul vaja – kirjuta või helista meile. Meie spetsialistid kindlasti aitavad sind.


Vaata PDF kataloogi või veebikataloogi tootja veebilehel

Kuidas toimub kauba kättesaamine?

Meie peamiseks tarnepartneriks on DPD Eesti AS. Saadame kaupa Leetu, Lätti, Soome ja meie isamaa kõige kaugematesse nurkadesse. Mõned kaubad on meil aga nii spetsiifilised, et saatmine neid DPD kulleriga tuleb sinu jaoks väga kalliks või on üldse võimatu. Näiteks pikad (üle 2 meetri) lineaarjuhikud, rasked (∅80mm) võllid, kauba suured kogused (üle 30 kg karbid või 100kg alused) jm. Selleks on meil tarnemeetod “Muu (kokkuleppel)”. Pärast tellimuse kinnitust sinu poolt, võtame sinuga ühendust ja leppime kokku tarnemeetodist. Peale DPD, meie valikus on ka sellised firmad nagu TNT Fedex, DSV, HRX ja teised.


Sul on ka võimalus pakkuda oma tarnepartnerit.

Kuidas kauba eest maksta?

Hetkel meie ainsaks maksemeetodiks on tavaline pangaülekanne. Pärast tellimuse esitamist, saad meie poolt automaatvastust kinnitusega. Seejärel läheb meil natuke aega ettemaksuarve koostamiseks. Saadame arve kõigi vajalike rekvisiitidega esimesel võimalusel. Sinu tööks on vaid arve tasumine. Kindlasti kirjuta ülekande selgituse lahtris ettemaksuarve number. Paneme kaup teele kohe pärast summa laekumist meie pangakontole. Kogu protseduur võtab tavaliselt 1-3 päeva.