Schaeffler

Schaeffler

Hindame väga suhteid kõigiga meie tarnijatega. Paljudega neist meil on tekkinud väga soojad, võib isegi öelda, sõbralikud suhted. Väike või suur, iga kaubamärk, mida me esindame, iga tarnija, kellega me töötame, on meile oluline.

Aga on olemas üks partner, kes on meie südames erilisel kohal – Schaeffler Technologies AG & Co. KG ehk Schaeffler Group

Kavial

Meie partnerlus Baieri kontserniga algas aastal 2006. Aastate jooksul on meie suhted tugevnenud, käive kasvanud ja tänaseks päevaks me oleme saanud üks suurimaid Schaeffleri toodangu maaletoojaks Balti riikides.

Kontsernile kuuluvad kaubamärgid INA ja FAG moodustavad meie tootevaliku selgroo. Lai valik rakendusi, kõrge kvaliteet ning sellega kaasnev tugi nii meie kogenud spetsialistidelt kui ka kvalifitseeritud tehasespetsialistidelt, võimaldavad meil jääda kõige nõutumaks ja usaldusväärsemaks tarnijaks nii kerge- kui ka rasketööstusettevõtetele Eestis ja Balti riikides.

Meie partnerluse üks peamisi põhimõtteid on avameelsus ja kättesaadavus lõpptarbijale. Kõik meie Schaeffleri tooteid kasutavad kliendid on ka Schaeffleri kliendid.

medias

Selleks, et oma põhimõtteid alati järgida – olla kättesaadav ja avatud ka kõige väiksematele ettevõtjatele ja eraklientidele, on Schaeffleri kontsern loonud universaalse tööriista vajalike tööstustoodete valimiseks, samas tehnikasõnastiku, kataloogi ja entsüklopeedia – kolm-ühes – medias

Olles läbinud mitmeid kvalitatiivseid muutusi ning jätkuvalt laienemisel ja uuendamisel, sellest veebikeskkonnast on saanud asendamatu tööriist nii meie klientide kui ka meie jaoks.

medias Plus portaal on saadaval kõikidele soovijatele täiesti tasuta.

INA lineaarliikumise süsteemid

1955 aastal INA poolt arendatud esimesed lineaarjuhikud panid alguse uuele tehnoloogiaüksusele. Sellest ajast Schaeffleri kõrgtehnoloogilised lineaarkelgud ja juhikud on maailmaturu liidrite seas.

Meie tootevaliku märkimisväärne osa on just Schaeffleri lineaartehnoloogiaüksuse toodang.